Kui sa soovid oma elu sügavamalt mõista ja tahaksid olla hinnanguteta mõistetud, olen ma siin, et aidata.

Kui sa soovid teada saada, millised on küsimused, mida sa peaksid iseenda kohta esitama ja vastused nendele küsimustele, olen ma siin, et aidata.

Kui sa soovid lugemist, siis esimene asi, mida teha, on selle kohta käiv sissejuhatus läbi lugeda. Seal on kirjas kõik, mida sul eelnevalt teada on vaja. Kui sulle on juba lugemist tehtud, pole sul vaja uuesti sissejuhatust lugeda, välja arvatud juhul, kui tahad seda teha. Lihtsalt vajuta allpool olevale keelele ja sul on võimalik lugeda sissejuhatust otse netist. Sul on võimalik see soovi korral ka alla laadida. Ja kui sa oled jätkuvalt huvitatud, saame me kokku leppida kohtumisaja lugemiseks silmast-silma või Skype’i kaudu. Sa võid ka kauglugemise seanssi küsida, mille toimumiseks ei pea sa kohalgi olema. Sellisel juhul salvestan ma selle lihtsalt MP3-le ja saadan sulle e-kirjaga allalaadimislingi. Kõik lugemised on inglise keeles.

inglisekeelne tutvustus
rootsikeelne tutvustus
eestikeelne tutvustus
saksakeelne tutvustus
hispaaniakeelne tutvustus
horvaadikeelne tutvustus

Tasu lugemisseansi eest on annetuslik ning tutvustuses on selgitus selle kohta. Mõnede inimeste jaoks on selline soovitusliku annetuseni jõudmise meetod ebamugav. Kui see on ka sinu puhul nii, siis minu poolt soovitatav ekvivalent võiks olla 60 euro ringis. Millegi andmine väärtustab seda, mida oled vastu võtnud.

Küsi endalt sisimas selle kohta. Tunneta, kas lugemise vastu võtmine võiks sulle abiks olla. Kuid palun ära tee seda igavusest tulenevast uudishimust ajendatuna. Tee seda ainult juhul, kui sellest tõesti on sulle abi.

Vajuta siia, kui soovid lugemist vastu võtta.

<          >