Aegajalt tunnevad inimesed huvi Sisekaemuse seminari organiseerimise vastu. Seminari toimumiseks vajalik osalejate arv on minimaalselt 16 ja maksimaalselt 20. Paarisarv osalejaid oleks kõige parem variant, sest igaõhtused praktikad toimuvad paarides (kuid mitte ühe ja sama paarilisega igal õhtul). Vaja läheb ühe suure ja paljude eraldi ruumidega vaikset kohta. Mina soovitan, igal seminari osalejal minult vastu võtta lugemisseansi enne seminari algust. Osalejal peab olema valmisolek pühenduda protsessile järgneva kahe nädala kestel igal hetkel, samaaegselt ka oma tavaelu elades. Protsess töötab osaleja kasuks samal ajal, kui tema protsessiga töötab.

Juhendades Sisekaemuse seminari, töötan ma kolmenädalaste intensiivsete tsüklite kaupa. Esimese nädala vältel teen ma neli kuni viis lugemist päevas. Järgmised kaks nädalat teen ma kolm lugemist päeva jooksul ning õhtuti õpetan seminaril. Ma olen teinud ka kaks lugemist hommikul, ühe seminari pealelõunal ning teise õhtul (samaaegselt on toimunud kaks erinevat kahe nädala pikkust seminari).

Samuti viin ma läbi intensiivset nädalavahetuse seminari - Rahu seminari. Sellel saavad osaleda ainult Sisekaemuse seminari lõpetajad. Rahu seminaril kasutatakse Sisekaemuse seminaril õpitud vahendeid andestamiseks ning selleks, et lahti lasta armastuse sisemise kohaolu teadvustamise teel olevad takistused. Juba mõnda aega on välja töötamisel Vabaduse nimeline seminar. See seminar pole veel valmis.

Elamiseks vajan ma kohta, kus on samuti vaikne ning kus on wi-fi. Ma püüan kinni pidada veganlusest.

Korraldaja on vastutav mu piletite, majutuse, kohapealsete transpordikulude, internetikulude ja seminari ruumide üüri tasumise eest. Korraldaja võib määrata ükskõik, missuguse osalustasu, mis on vajalik, et need kulutused katta. Minu töötasu laekub annetuste kaudu, millest kümme protsenti annan ma korraldajale. Korraldaja ülesandeks on vajaduse korral ka tõlgi kaasamine. Korraldaja ja tõlk saavad seminaril tasuta osaleda.

Vajuta siia, et saata mulle e-kiri, kui sa oled huvitatud Sisekaemuse seminari korraldamisest.

Armastusega, Prem Mulberry